بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر / ثبت سفارش آب مقطر داروخانه

ثبت سفارش آب مقطر داروخانه

آب مقطر یک محصولی بسیار آشنا است که همه ما تا به حال نام آن را چندین بار شنیدیم زیرا، این محصول ویژگی‌های بسیار مختلفی دارد که در زمینه‌های گوناگون از آن استفاده می شود.

جهت ثبت سفارش آب مقطر داروخانه می توانید از طریق همین وب سایت مراجعه نمایید و برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق شماره های درج شده در پایین صفحه با مشاوران فروش ما تماس حاصل فرمایید. 

ثبت سفارش آب مقطر داروخانه

آب مقطر داروخانه چیست؟

آب مقطر داروخانه چیست؟ آب مقطر یکی از محصولات دارویی بسیار پرکاربرد در کشور می باشد آب مقطر به آبی گفته می‌شود که تمام ناخالصی های آن از طریق روش تقطیر گرفته و برای مصارف مختلفی استفاده می شود. برای این کار ابتدا آب را می جوشانند سپس بخار ناشی از جوشیدن آب را به ظروف دیگر منتقل می کند که به آن آب  مقطر گفته می‌شود.

به طور کلی سه روش برای تقطیر آب وجود دارد. جوشاندن، رزین و فیلتر های اسمز معکوس.
مهم ترین تفاوتی که بین آب معمولی و آب مقطر وجود دارد، میزان یون آب می باشد که به آن ناخالصیهای آب می گویند. در آب مقطر ناخالصی های آب بسیار کم می‌شود به همین دلیل از این آب بیشتر در مشاغل داروسازی استفاده می شود.

بیشتر  داروهایی که در داروخانه به فروش می رسد برای تهیه آنها از آب مقطر استفاده شده است این آب phمناسب عدد ۷ را دارد. نقطه جوش آن نیز پایین است و قابلیت خوراکی ندارد همچنین به خاطر تقطیر هیچ مزه ای ندارد.

آب مقطر هایی که در داروخانه ها به فروش است آب مقطر ۴و ۵ لیتری دیونیزه، آب مقطر مخصوص لنز، آزمایشگاهی، تزریقی و استریل می باشد.

از آب مقطر معمولاً برای ضدعفونی کردن و شستشو، همچنین آب آکواریوم استفاده می شود. روش تهیه آب مقطر در منزل با استفاده از جوشاندن، دستگاه بخور و انجماد امکان پذیر است.
 ساده ترین راه این است که در یک ظرف بزرگ بین ۵ الی ۱۰ لیتر آب بریزید و سپس آن را روی حرارت بگذارید در آب کاسه شیشه ای که در برابر حرارت مقاوم است بگذارید که روی آب شناور باشد، سپس درب ظرف را به صورت وارونه  بگذارید و قطرات آب که روی در جمع می شود داخل کاسه می ریزد. این کار ساده ترین و ابتدایی ترین راه برای جمع کردن آب مقطر می باشد.

مرکز پخش آب مقطر داروخانه

مرکز پخش آب مقطر داروخانه مرکز پخش آب مقطر داروخانه این محصول را در بسته بندی های متنوع عرضه می کند این مرکز با هدف پخش محصولات باکیفیت، توانسته رضایت بسیاری از مشتریان خود را جلب کند همچنین تمامی محصولات با قیمت بسیار مناسب به فروش می رسد.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات آب مقطر طبی به صورت عمده

آب مقطر از بهترین آب پاکیزه و بهداشتی می باشد که حاصل تقطیر آب بر اثر فشار و حرارت بالا تولید می شود به این صورت که آب که به نقطه جوش می رسد بخار آن را در ظرفی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام