بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر خودرو / صادرات آب مقطر درجه ۱ خودرو

صادرات آب مقطر درجه ۱ خودرو

سیستم خنک کننده ماشین از قسمت های بسیار مهم و حساس خودرو است. این سیستم باعث خنک شدن خودرو و پایین آمدن دمای موتور می شود. این سیستم برای انجام کار خود به مایع سیالی نیاز دارد و بهترین مایع سیال در این زمینه آب می باشد. اما آیا هر آبی را می توان برای ای سیستم استفاده کرد؟ آیا می توان از آب شهری استفاده نمود یا آب مقطر خودرو می تواند گزینه مناسب تری باشد؟ با ما بمانید تا جواب این سوالات را پیدا کنید.

صادرات آب مقطر درجه 1 خودرو

چه نوع آبی برای رادیاتور خودرو مناسب است؟

چه نوع آبی برای رادیاتور خودرو مناسب است؟

همان طور که می دانید سیستم محرکه خودرو یعنی موتور آن از فلز و آلیاژهای آن تشکیل شده است فلزات در اثر سوختن بنزین و حرکت مداوم گرم شده  و در نتیجه دمای موتور بالا می‌رود. بالا رفتن دمای موتور ممکن است منجر به یاتاقان موتور خودرو شود در این حالت بیستون ها به هم چسبیده و موتور قفل می کند.

 برای جلوگیری از این مسئله وسیله ای به نام رادیاتور در خودرو تعبیه شده است کار رادیاتور خنک کردن موتور ماشین و جلوگیری از صدمه وارد شدن به آن است. رادیاتور به خودی خود باعث خنک شدن موتور نمی شود بلکه در آن از آب برای خنک کردن موتور استفاده می شود. رادیاتور آب را در قسمت های مختلف ماشین به جریان در آورده، گرمای موتور را گرفته و آن را به بیرون هدایت می کند. اما هر نوع آبی مناسب برای خودرو نیست آب معمولی یا آب شهری دارای املاح فراوانی است این املاح مانند آهک وقتی که در رادیاتور ریخته می شوند و در سیستم خنک کننده ماشین به حرکت در می آید به تدریج رسوباتی در رادیاتور و لوله‌های آن ایجاد می‌ کند. همچنین آهک منجر به زنگ زدگی قطعات سیستم خنک کننده و موتور ماشین می شود.

 بنابراین باید از آبی استفاده کرد که فاقد هرگونه املاح معدنی باشد. بهترین گزینه در این مورد استفاده از آب مقطر است. آب مقطر در واقع همان آب معمولی است که جوشانده شده و بخارات آن ته نشین شده، این بخارات که به مایع تبدیل شده اند فاقد هرگونه املاح معدنی می باشد بنابراین برای جلوگیری از صدمه وارد شدن به موتور خودرو، عملکرد بهتر خودرو و در نتیجه بالا رفتن طول عمر مفید خودرو استفاده از آب مقطر برای رادیاتور الزامی می باشد.

قیمت هر لیتر آب مقطر برای خودرو چه قدر است؟

قیمت هر لیتر آب مقطر برای خودرو چه قدر است؟

اکنون که به اهمیت آب مقطر در خودرو پی بردید و یا خودتان در زمینه سیستم های خنک کننده خودرو به مالکان خودرو خدمات می دهید حتما به آب مقطر صادراتی و با کیفیت نیاز خواهید داشت. جهت اطلاع از قیمت آب مقطر و تهیه آن می توانید با کارشناس فروش ما تماس گرفته و آن را سفارش دهید تا در اسرع وقت به دست شما برسانیم.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام