بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر باطری / عرضه کننده آب مقطر باطری

عرضه کننده آب مقطر باطری

آب مقطر که یکی از ملزومات انواع باطری هاست برخلاف آب نوشیدنی ، هیچ آلاینده ای ندارد و باعث می شود که باطری به درستی کار کند و اختلالی در کار آن ایحاد نشود.

هنگامی که آب باطری کاهش می یابد ، هیچ گاه نباید آب نوشیدنی را به جای آب مقطر به باطری اضافه کرد چون آلاینده های آب روی صفحات باطری می نشیند و باعث می شود که عمر مفید باتری کاهش یابد.

دو نوع آب مقطر باطری در بازار ها موجود است : ۱.آب مقطر باطری ۲.آب مقطر دیونیزه که در ادامه به معرفی آب مقطر دیونیزه می پردازیم.

عرضه کننده آب مقطر باطری

اطلاعاتی مختصر در مورد آب مقطر دیونیزه

اطلاعاتی مختصر در مورد آب مقطر دیونیزه بسیاری از افراد معتقد اند که می توان از آب لوله کشی برای باطری استفاده کرد و نیازی به هزینه ی اضافی و خرید آب مقطر باتری نیست اما این افردا سخت در اشتباه اند و با این کار خسارت زیادی به باتری وارد می کنند و از عمر مفید باطری می‌کاهند.

برای تولید آب مقطر دیونیزه لازم است که آب مقطر را چندین بار تحت فشار و دمای بالا ، تقطیر و خالص کرد.

آب مقطر حاوی کلیه ی ناخالصی ها به خصوص یون ها می باشد و یون ها باعث مشکلاتی مانند ایجاد رسوب در باطری می شوند ، به همین دلیل آب مقطر را از درون فیلتر های نانو که دارای منافذ بسیار ریزی است عبور می دهند تا ناخالصی ها و یون های موجود در آن کامل گرفته شود و به آب مقطر دیونیزه تبدیل شود.

بنابراین آب مقطر دیونیزه علاوه بر این که ناخالصی ای ندارد ، چون هیچ یونی هم ندارد کاملا خنثی است.

درست است که برای تولید آب مقطر دیونیزه هزینه ی بیشتری لازم است اما آب مقطر دیونیزه جلوی همه ی خسارت های ناشی از ناخالصی ها و یون ها را می گیرد به همین دلیل در کل هزینه ی کمتری را می توان برای استفاده از آب مقطر دیونیزه در نظر گرفت.

مراکز پخش مستقیم آب مقطر باطری

مراکز پخش مستقیم آب مقطر باطری مجموعه ی ما ، پخش آب مقطر باطری را در انواع و بسته بندی های مختلف در تمام نقاط کشور انجام می دهد و شما می توانید به صورت حضوری یا غیر حضوری اقدام به خرید آب مقطر باتری ، در اندازه های مختلف کنید.

شما خریداران محترم می توانید خرید خود را هم به صورت غیر مستقیم و هم به صورت مستقیم انجام دهید ، اما توصیه ی ما به شما ، خرید به صورت مستقیم از مراکز پخش ما یا از سایت ما است ، چون در این صورت می توانید که محصول را با قیمت واقعی و کیفیت اصلی ، خریداری کنید.

مجموعه ی ما برای پشتیبانی بیشتر این امکان را فراهم کرده که شما عزیزان بتوانید ، برای کسب اطلاعات بیشتر و جزئیات دقیق تر با مشاوران ما در تماس باشید.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

کانال تلگرام