بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر / فروشگاه تخصصی آب مقطر دوبار تقطیر

فروشگاه تخصصی آب مقطر دوبار تقطیر

اگر آبي را كه يك بار تقطير شده است مجددا تقطير كنيم، با تقطير دوباره آب دو بار تقطير تولید مي شود. این نوع از آب مقطر از آب مقطر عادی خالص تر است. آب مورد استفاده در مراکز دارویی باید از آب دیونیزه شده باشد. فروشگاه تخصصی آب مقطر دوبار تقطیر، این محصول را در به صورت کاملا بهداشتی برای فروش در بازار عرضه می نماید. 

فروشگاه تخصصی آب مقطر دوبار تقطیر

شرایط تولید آب مقطر دوبار تقطیر

شرایط تولید آب مقطر دوبار تقطیر آب مقطر برای استفاده در سیستم های خنک کننده اتومبیل ترجیح می دهد تا از آب استفاده کنید. استفاده از آب مقطر در وسایلی که آب را تبخیر می کند، از قبیل آهن بخار و رطوبت سازها می تواند باعث ایجاد مقیاس معدنی شود که عمر دستگاه را کوتاه می کند. آب مقطر در آکواریوم های آب شیرین و دریایی استفاده می شود. از آنجا که حاوی ناخالصی هایی از قبیل مس و کلر نیست، به زندگی دریایی عاری از بیماری ها کمک می کند و از ایجاد جلبک روی گیاهان آکواریوم به دلیل عدم داشتن فسفات و سیلیکات جلوگیری می کند. آب مقطر همواره در تعداد زیادی از لوازم آرایشی و دارویی، سیستم های خنک کننده به کار گرفته می شود.

 در ساده ترین شکل تولید آب مقطر، مخلوط اجزای مختلف در ستون / محفظه تقطیر قرار داده می شود و گرما به مخلوط داده می شود که به دلیل آن دمای مخلوط در فشار خاص بالا می رود و مؤلفه ای که کمترین نقطه جوش را در بین آنها دارد شروع به جوش می کند. و بخارات تشکیل می دهد.

بخار تشکیل شده از آن عنصر خالص خاص است که دارای ترکیب خالص است و بیشتر به شکل مایع متراکم می شود و به عنوان یک جزء خالص جمع آوری می شود. جزء باقی مانده ماده خالص ماده دوم موجود در آن مخلوط است که دارای نقطه جوش بالاتر یا نوسانات نسبی کمتری است. به این ترتیب، آب به همراه ناخالصی ها در ستون تقطیر گرم می شوند. آب به عنوان اجزای بی ثبات تر به صورت بخار پدید می آید و برای بدست آوردن آب خالص نمک، یون و ناخالصی های دیگر چگال می شود.

مرکز فروش آب مقطر دوبار تقطیر

مرکز فروش آب مقطر دوبار تقطیر خرید آب مقطر خالص دو برابر به راحتی در همین فروشگاه انجام می شود. این محصول در بسته های بهداشتی برای فروش عرضه می شود. در این شرکت، فروش آب مقطر به صورت مستقیم از سوی تولیدکننده این محصول انجام می شود. به همین دلیل خریداران عمده می توانند این کالا را با مناسب ترین قیمت تهیه نمایند.  خرید بی واسطه برای بسیاری از مردم جذاب می باشد زیرا این امکان را فراهم می آورد که کالای مورد نیاز خود را با کیفیت عالی و قیمت خوب خریداری نمایند.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

مطلب پیشنهادی

واردات آب مقطر طبی به صورت عمده

آب مقطر از بهترین آب پاکیزه و بهداشتی می باشد که حاصل تقطیر آب بر اثر فشار و حرارت بالا تولید می شود به این صورت که آب که به نقطه جوش می رسد بخار آن را در ظرفی

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام