بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر رشت / فروش آب مقطر در رشت

فروش آب مقطر در رشت

فروش آب مقطر در رشت هم به صورت فله با تانکر برای مشتری ارسال می گردد و هم با گالن های ۲۰ لیتری و ۴ لیتری در سراسر رشت و استان گیلان عرضه می شود. همچنین به دلیل نزدیکی به استان گلستان انواع آب مقطر و آب دیونیزه در این استان نیز قابل عرضه است.

فروش آب مقطر در رشت

فروش انواع آب مقطر

انوع آب مقطر به شرح ذیل به فروش می رسد:

  1. آب مقطر صنعتی
  2. آب مقطر آزمایشگاهی
  3. آب دیونیزه ۴ و ۵ لیتری
  4. آب مقطر ۲۰ لیتری
  5. آب مقطر استریل خوراکی
  6. آب مقطر تزریقی

فروش آب مقطر صنعتی در رشت

آب مقطر صنعتی از ۲۰۰ لیتر به بالا قابل عرضه به مشتریان بوده و به صورت تانکری و یا ۲۰ لیتری به فروش می رسد. برای سفارش فله مقدار سفارش حداقل باید ۱۰۰۰ لیتر باشد و برای ۲۰ لیتری باید ده گالن باشد.

فروش آب مقطر در رشت

آب مقطر آزمایشگاهی ۴ و ۵ لیتری

آب مقطری که برای مصارف آزمایشگاهی استفاده می شود عمدتا آب دیونیزه بوده که در بسته بندی ۴  تایی و به صورت ۴ و ۵ لیتری به فروش می رسد.برای این منظور آب مقطر پس از تولید در حجم های مذکور بسته بندی و برای متقاضیان ارسال می گردد.

فروش آب مقطر در رشت

فروش آب مقطر ۲۰ لیتری

بسیاری از مشتریان تمایل دارند برای کاهش هزینه از آب مقطر ۲۰ لیتری استفاده کنند.به همین دلیل ما آب مقطر دیونیزه را پس از تولید در ظرفهای ۲۰ لیتری پر کرده و به مشتری تحویل میدهیم. محدودیتی برای سفارش وجود ندارد ولی سفارش عمده شامل تخفیف خواهد شد.

فروش آب مقطر در رشت

فروش آب مقطر استریل و تزریقی

فروش آب مقطر در رشت گیلان و گلستان فقط محدود به مصارف صتعتی و آزمایشگاهی نبوده بلکه آب مقطر تزریقی و آب مقطر استریل نیز برای مصارف پزشکی و بیمارستانی نیز عرضه می گردد.

آب مقطر تزریقی در حجم های ۵ و ۱۰ سی سی و بسته بندی ۱۰۰۰ عددی به فروش می رسد و آب مقطر استریل از حجم ۳۰ تا ۱۰۰۰ سی سی قابل تولید و عرضه است.

توجه داشته باشید برای آب مقطر تزریقی حداقل سفارش باید یک کارتن ۱۰۰۰ تایی و برای آب مقطر استریل حداقل سه کارتن ۱۸ تایی باشد.

فروش آب مقطر در رشت

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com
کانال تلگرام