بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر زلال / فروش عمده آب مقطر زلال درجه ۱

فروش عمده آب مقطر زلال درجه ۱

آیا می دانید آب مقطر زلال درجه ۱ به چه صورتی تولید می شود و اصلا چه مشخصاتی باید داشته باشد؟ برای فروش عمده آب مقطر باید به سراغ چه صنایعی رفت و اصلا چه کاربردی می تواند داشته باشد؟ آیا تا به حال برای خرید آب مقطر زلال و دریافت قیمت روز آن به فروشگاه های معتبر اینترنتی که در این زمینه فعال هستند مراجعه کرده اید؟

فروش عمده آب مقطر  زلال درجه 1

آب مقطر زلال درجه ۱ چه مشخصاتی دارد؟

آب مقطر زلال درجه 1 چه مشخصاتی دارد؟آب مقطر به کمک دستگاه تقطیر آب به دست می آید. زلال نام یکی از برند های فعال در زمینه تولید آب مقطر در ایران است، شرکت بحر زلال تهران از مجموعه هایی با قدمت فعالیت چندین ساله دارد که در حوزه آب مقطر و دیگر محصولات طبی فعالیت دارد و این محصول کاربرد های فراوانی دارد. مهمترین کاربرد آب مقطر زلال در صنایع دارویی و آزمایشگاه ها می باشد. به عنوان مثال در قطره چشم از آب مقطر استفاده می شود.

آب مقطر زلال را با نام آب دیونیزه شده نیز می شناسند. یا حتی آب چکیده شده نیز از نام های دیگر آن است. می توان گفت میزان شفافیت این آب بالا است و هیچ گونه ناخالصی و املاحی در آن وجود ندارد. آب مقطر زلال به هیچ عنوان ایجاد رسوب نمی کند و می توان با خیالی آسوده آن را حتی برای دستگاه ها و ژنراتورها مورد استفاده قرار داد.

یکی از مشخصات دیگر این محصول که سبب شده میزان استقبال از آن بالا باشد وجود بسته بندی های متنوع و متعدد، در واقع از بسته بندی های کوچک چند لیتری گرفته تا بشکه های فله می توان آب مقطر زلال را عرضه کرد.

قیمت دقیق آب مقطر زلال ۵ لیتری

قیمت دقیق آب مقطر زلال 5 لیتریآب مقطر ۵ لیتری زلال از نمونه های پر فروش در حجم خرده و عمده در فروشگاه های حضوری و اینترنتی می باشد. این آب مقطر در ظرف های ۵ لیتری پت عرضه می شود و قیمت بسیار مناسبی دارد.

اگر قصد شما خرید خرده این محصول است باید بدانید نمی توان مستقیما از کارخانه خرید کرد و باید به سراغ سایت های ویترینی و خرده فروشی یا مغازه های در سطح شهر بروید که قیمت بالایی هم ندارد.

اما اگر می خواهید این محصول را در شهر و دیار خود پخش کنید و یا اینکه برای صادرات سفارش دهید بهتر است مستقیما از کارخانه تهیه کنید تا قیمت عمده آن بسیار به صرفه و ارزان تمام شود. برای دریافت قیمت دقیق این محصول در ظرف های ۵ لیتری در سفارش انبوه باید میزان سفارش خود را به مجموعه اعلام کنید تا قیمت بروز را دریافت نمایید.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام