بازار آب مقطر ایران
خانه / آب دیونیزه / آب دیونیزه دارویی / پخش عمده آب دیونیزه دارویی استاندارد

پخش عمده آب دیونیزه دارویی استاندارد

 امروزه آب دیونیزه دارویی کاربرد فراوانی در انواع محصولات بهداشتی و درمانی دارد به طوری که بیشتر شربت های دارویی ،آمپول ها ،سرم ها،تولید قرص ها و غیره از آن بهره می برند ،به همین دلیل پخش این محصول به شرکت های دارویی می تواند یک شغل باشد.

پخش عمده آب دیونیزه دارویی استاندارد

آشنایی با انواع آب دیونیزه وکاربرد آن

آشنایی با انواع آب دیونیزه وکاربرد آن

انواع آب دیونیزه را  بر اثر روش های تولید می توان تقسیم بندی کرد،

۱.از مهم ترین و رایج ترین روش تولید آب دیونیزه که در اولویت همه روش ها است روش تقطیر در تولید آب دیونیزه است.تقطیر سازی یکی از چند روش کهن موثر در خالص کردن آب است ،به طوری که طی چند مرحله جوشیدن آب و رد کرد آن از چیزی به عنوان سرد کننده که توام انجماد آن به حدی باشد که آب را مایع کند استفاده می شود.

در این روش حذف آلاینده ها وابسته به نوع تولید و متریال دستگاه مقطر کننده دارد،در این روش اگر دمای دستگاه بسیار بالا باشد به داخل آب جهش کرده و آلودگی در سطح آب افزایش می یابد.

این نوع از اب دیونیزه امروزه در صنایع آزمایشگاهی ،ساخت بافر های صنعتی کاربرد دارد.

۲.روش جذب آب این روش توسط یک سری فیلتر و چند نوع سرامیک و کربن صورت می گیرد. این مواد مانند فیلتر عمل کرده و می توانند آب را تا اندازه ی میکرون ها تصفیه و نا خالص کنند.

۳.روش متبادل سازی یون ها:در این روش یک سری رزین هایی از جنس کاتیون فرایند تبادل سازی یون ها را به عهده دارند .که در حالت استفاده از رزین به صورت وسیع نتیجه ای جز اشباع شدن حاصل نمی شود.همین عمل موجب شده تا دوام این نوع از اب و کاربرد آن در صنعت بسیار ناچیز باشد.

۴.روش معکوس سازی اسمز :این روش می تواند آب خالص تری را حاصل کند به این ترتیب که توسط یک دیواره تقریبا تراوا حاوی خواص اسمز محصولی با خلوص بالا تولید می شود.

این روش تولید آب دیونیزه از کم ترین هزینه ها و بالا ترین کیفیت آب دیونیزه برخوردار است به طوری که طول عمر بسیار بالایی داشته و بدون تلف شدن آب و نیرو ها و محصول خارج شده مناسب می تواند بهترین گزینه برای تحقیقات در آزمایشگاه ها و سایر مراکز باشد.

خرید عمده آب دیونیزه دارویی

خرید عمده آب دیونیزه دارویی

خرید  آب دیونیزه به دلیل تنها کاربرد آن در صنعت قیمت بسیار بالایی دارد.این آب را می توان با  نازل ترین قیمت ها از سایت های مختلف شرکت های تولید کننده ان که معتبر هم باشند و مجوز وزارت بهداشت را دارا باشند صورت بگیرد ،یا اینکه به صورت عمده یا غیر عمده و حضوری از همین شرکت ها تهیه کرد.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام