بازار آب مقطر ایران
خانه / آب مقطر باکیفیت مخصوص تزریق / پخش عمده آب مقطر باکیفیت مخصوص تزریق

پخش عمده آب مقطر باکیفیت مخصوص تزریق

پخش و فروش آب مقطر تزریق باکیفیت مخصوص، در کشورمان بسیار گسترش یافته است. آب مقطر های تزریق استفاده زیادی در بیمارستان ها، درمانگاه ها و مراکز درمانی دارند. برای تولید این آب مقطرها باید تمام استاندارد های جهانی و بهداشتی رعایت شود. 

پخش عمده آب مقطر باکیفیت مخصوص تزریق

آب مقطر تزریقی چه ویژگی هایی دارد؟

آب مقطر تزریقی چه ویژگی هایی دارد؟ آب مقطر تزریقی دارای ویژگی های منحصر به فرد و خاصی می باشد. آب برای تزریق بسته بندی شده و استریل است.  این ماده برای ترکیب تجویز تجدید ناپذیر و به عنوان یک ماده رقیق کننده استریل برای محصولات تزریقی استفاده می شود.  همچنین ممکن است برای سایر کاربردهایی که آب فله برای تزریق یا آب تصفیه شده نشان داده می شود مورد استفاده قرار گیرد اما دسترسی به سیستم معتبر آب عملی نیست یا در جایی که فقط به یک مقدار نسبتاً کمی نیاز است.

آب باکتریواستاتیک برای تزریق ، USP یک ترکیب ضدعفونی کننده استریل و غیر استروژن برای تزریق است که حاوی ۰٫۹٪ (۹ میلی گرم در میلی لیتر) بنزیل الکل است که به عنوان یک نگهدارنده باکتریواستاتیک اضافه شده است.  در ظرفی با دوز تهیه می شود که از آن می توان برداشت های مکرر برای رقیق کردن یا حل کردن داروها برای تزریق انجام داد.  pH برابر ۵٫۷ (۴٫۵ تا ۷٫۰) است.

 آب برای تزریق ، USP از نظر شیمیایی H2O تعیین می شود. هر دو محصول را در دمای ۲۰ تا ۲۵ درجه سانتیگراد (۶۸ تا ۷۷ درجه فارنهایت) ذخیره کنید. هر دوی آنها می توانند برای تزریق عضلانی ، تزریق داخل وریدی و تزریق زیر جلدی استفاده شوند. 

قیمت آب مقطر تزریقی استاندارد در ایران

قیمت آب مقطر تزریقی استاندارد در ایران قیمت آب مقطر تزریقی استاندارد در ایران و جهان ثابت نیست و دچار تغییراتی در طول سال خواهد شد‌. 

تفاوت بین آب مقطر (DW) و آب برای تزریق (WFI) عمدتا بر اساس خصوصیات فیزیکی ، شیمیایی و میکروبیولوژیکی آنها است.

 یک سیستم آب مقطر معمولی شامل مراحل مختلفی است که هر یک برای تصفیه بیشتر آب طراحی شده است.  اولین قدم شناخته شده است

 به عنوان “پیش تصفیه” و هدف از این کار ، اصلاح کیفیت آب عرضه تا زمانی که برای تصفیه نهایی مناسب باشد ، اصلاح می شود.  مرحله بعدی به عنوان “درمان نهایی” شناخته می شود

 بیشتر شامل عبور آب تصفیه شده از طریق ماژولهای اسمز معکوس است.  قبل از ذخیره سازی آن ، آب تصفیه شده از لامپ UV عبور می کند

 بار میکروبی را کاهش دهید.

 WFI بالاترین خلوص ممکن را دارد و استریل است.  این ماده عمدتاً در تهیه محلول های تزریقی به عنوان یک ماده اصلی استفاده می شود

 و بنابراین باید  بالاترین سطح خلوص شیمیایی را داشته و باید کاملاً استریل باشد.

 برای برخی از کاربردها ، تصفیه عقیم سازی (میکروفیلتراسیون از طریق فیلترهای ۰٫۲۲ میکرومتر) به عنوان راهی برای بدست آوردن محلول های استریل قابل قبول است ، در مورد WFI ، تقطیر تنها روش پذیرفته شده است.  از نظر صنعتی ، WFI با استفاده از چگالش بخار تمیز حاصل از یک ژنراتور با آب مقطر (DW) حاصل می شود.  WFI متراکم شده و به طور کلی در دمای ۸۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد نگهداری می شود تا خصوصیات آن حفظ شود.

جهت مشاوره و خرید آب مقطر و آب دیونیزه می توانید با ما تماس بگیرید:
مشاوره و فروش: مهدی خلیلی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129438730
آدرس کانال: @Distilledwater
آدرس سایت: www.abmoghatarsaz.ir
پست الکترونیکی: mehdi.kh2017m@gmail.com

پاسخی بگذارید

کانال تلگرام